ENERGYLANDIA ZATOR

Pozývame vás do najväčšieho zábavného parku v Poľsku - ENERGYLANDIE, kde na veľkých i malých čaká niekoľko desiatok atrakcií. O zážitky budete mať postarané !

Cena:      na vyžiadanie

Termín:  na vyžiadanie  
              

Zábavný park Energylandia sa nachádza v obci Zator, približne pol hodiny cesty z Krakova. Park na trhu pôsobí zatiaľ len 5 rokov, avšak za tú dobu ho už navštívili tisícky návštevníkov, túžiacich prežiť zábavu na najvyššej úrovni. Atrakcie, ktoré ponúka sú určené pre všetky vekové skupiny a nachádzajú sa na rozlohe 35 hektárov. Dôležitou a potešujúcou informáciou je, že v Energylandii kúpou jednej vstupenky môžete využívať všetky zariadenia a atrakcie bez obmedzenia a bez limitu. Skrátka od otvorenia až po jej zatvorenie môžete využiť  všetky atrakcie toľkokrát, koľkokrát len ​​budete chcieť!  Sme  presvedčení o tom, že nikto sa tu nudiť nebude. Atrakcie sú rozdelené do piatich zón.
Prvou z nich je Krajina rozprávok - Bajkolandia – deti sa v nej náhle ocitnú vo svete milovaných kreslených a hraných filmov ako hrdinovia rôznych dobrodružstiev, stretávajú sa s postavami zo svojich obľúbených rozprávok. Na chvíľu sa stanú vodičom autíčka, pilotom lietadla, hasičom, princeznou, trpaslíkom alebo zvieratkom. Kolotoče, autíčka, lietadielka sú maximálne bezpečné a umiestnené v časti, kde rodičia s malými batoľatami tiež nájdu miesta určené pre starostlivosť o ne.
V Rodinnej zóne - Strefa familijna – nájdete atrakcie pre celé rodiny, avšak časť z nich je určená pre deti s výškou nad 140 cm. Je tu dostupných niekoľko adrenalínových horských dráh, trate Formula Autodromu, vodné plavby a premáva tu vyhliadkový vláčik.
Extrémna zóna - Strefa ekstremalna je fenomenálnou zábavou pre všetkých, ktorí milujú adrenalín a chcú sa pozrieť strachu do očí. V okruhu stoviek kilometrov je táto zóna absolútne bezkonkurenčnou zónou zábavy tohto typu. Je tu  dostupných viac ako desať naozaj extrémnych zariadení ako je najrýchlejšia a najväčšia horská dráha, obrovské kyvadlo Azec Swing alebo 40 metrové mohutné rameno Space Boostra, ktorého rýchlosť môže dosiahnuť až 100 km/h! Topkou sú Hyperion Mega Coaster a SpeedWater Coaster. Hyperion najväčší a najrýchlejší v Európe vo svojej kategórii ponúka viac ako 80 metrový pád, 77 metrov výšky, rýchlosť 142 km/hod. a sklon pri klesaní 85 stupňov. Speed ​​Water Coaster - svetový rekordér medzi vodnými horskými dráhami láka svojou obrovskou výškou viac ako 60 metrov a rýchlosťou počas klesania 110 km/hod.
Water Park – tropický ostrov s nádhernou vodou, s mnohými atrakciami, zákutiami a vodnými zábavami je v prevádzke od roku 2016. Tu si môžete oddýchnuť, slniť sa, relaxovať. K dispozícii je až 300 pontónov - pre jednu, aj dve osoby a obrovská pláž s ležadlami pre odpočinok. Na bezpečnosť malých aj veľkých dohliadajú plavčíci. Zóna vodnej zábavy Tropical Fun je absolútnym hitom s najväčším otvoreným vodným parkom v Poľsku. Ponúka zábavu na 10 šmykľavkách, ktoré sú prispôsobené rôznym vekovým kategóriám a rôznym stupňom náročnosti. Šmykľavka Exotic Fun je jediná v Poľsku, známa šmykľavka s prepadliskom Kamikadze je zárukou adrenalínu. Vodná zóna funguje hlavne v letnom období, keď teplota vzduchu dosahuje minimálne 20 stupňov Celzia.
Poslednou zónou je Dračí hrad - Smoczy Gród, miesto, ktoré vyzerá ako mestečko vyňaté priamo z "Pána prsteňov". Rozkladá sa na ploche 5 hektárov. Dračí hrad je cestou do stredovekého sveta mágie a drakov. Hlavnou atrakciou Dračieho hradu je najvyššia dráha na svete Wooden Coaster Zadra, ktorá dosahuje rýchlosť 121km/h. Dráha sa vznáša do výšky 63 metrov, dĺžka koľaje je 1316 m, a prvý zjazd má sklon 90 stupňov. Pre najmladších hostí je tu vzrušujúca horská dráha Frida spolu s  výnimočnou vyhliadkovou železnicou Dragon Adventure, ktorá vás zavezie do magickej krajiny drakov. Dve divadlá, tri amfiteátre a moderné 7D kino tiež ponúkajú množstvo zábavy pre malých i veľkých. Samozrejmosťou parku je množstvo reštaurácií, fast-foodov, zmrzlináreň, palacinkáreň, cukráreň, niekoľko predajní suvenírov. Bezpečnostné predpisy v Energylandi sú na najvyššej úrovni, všetky zariadenia majú potrebné osvedčenia. Skúsení a preškolení pracovníci objektu dozerajú na bezpečnosť všetkých klientov. 

Program:

• odchod v skorých ranných hodinách z nástupného miesta

• príchod do Energylandie  v poludňajších hodinách 

• individuálny program v  Energylandii počas celého dňa

•  odchod v podvečerných hodinách

•  príchod na Slovensko v  neskorých večerných hodinách 

zmena programu vyhradená

Cena zahŕňa:

• dopravu autobusom

• poistenie insolventnosti CK

 

V cene nie je zahrnuté:

• vstupné do zábavného parku

• komplexné cestovné poistenie

Topoľčany - AS, parkovisko pred nákupným centrom Polygón

Nitra -  parkovisko pred atletickým štadiónom Stavbár, Chrenová

Orientačné ceny vstupov*:

 

Energylandia ZATOR:

• dospelí: 129,- PLN/osoba

• deti do 3. rokov: 1,- PLN €/osoba

• dieťa do 140 cm telesnej výšky: 79,- PLN/osoba

• narodeninová vstupenka do 18. rokov veku:  1,- PLN/osoba

• ZŤP do 12 rokov:   59,- PLN/osoba

• ZŤP nad 12 rokov:  79,- PLN/osoba

• dôchodca nad 65 rokov:   79,- PLN/osoba

*ceny sú informatívne

 

Podmienky
Minimálny počet účastníkov pre poznávacie autobusové zájazdy je stanovený na 35 osôb. V prípade menšieho počtu prihlásených, spoločnosť si vyhradzuje možnosť rozhodnúť o jeho konaní prípadne stornovaní/presunutí na iný termín. Daná skutočnosť sa klientom oznámi  najneskôr 3 dni pred plánovaným odjazdom.